HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

birazda magazin FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

Join the forum, it's quick and easy

HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

birazda magazin FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

HERKONU FORUM SİTESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERKONU

Similar topics

birazda magazin

reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek
      Burç Sembolü : Terazi / 24 Eylül - 23 Ekim
      Mesleği : Otomativ
      Medeni Durumu : Evli
      Çocuk Sayısı : 1
      Eğitim Durumu : Lise
      Yaşadığı Şehir / Ülke : Bursa
      Resim Resim : ---
      Yasaklanma Sebebi Yasaklanma Sebebi : ---
      Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler :
      İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.
      Site Puanı Site Puanı : 583
      Rep Puanı Rep Puanı : 81

birazda magazin Empty birazda magazin

Mesaj tarafından reco_54 Çarş. 12 Ağus. 2009, 10:00 am

Büyük Değişim
      Jinekolog Eşi Alp Nuhoğlu ile Evliliğini 2 Ay Önce Noktalayan Zeynep Tokuş, Tasavvufa Yöneldi.

birazda magazin Hayatini-sifirliyor_6574_o

Jinekolog eşi Alp Nuhoğlu ile evliliğini 2 ay önce noktalayan Zeynep Tokuş, tasavvufa yöneldi. Tokuş’un bu değişiminde “Ayrılık” isimli dizideki rol arkadaşı Ahmet Özhan’ın etkili olduğu öğrenildi. Dizi setinde sabahlara kadar Özhan’la sohbet eden Tokuş, yaşamını kökten değiştirmeye karar verdi. Tüm vaktini Mevlana’nın eserlerini okuyarak geçiren Tokuş’un yakın çevresine “Ahmet Özhan’ın gözlerine baktım ve derinlere indim, dünya gerçekten çok boş” dediği öğrenildi. Ahmet Özhan ise Vatan’a şunları söyledi:

"Dizide birlikte oynuyorduk. insanlar tabi boş zamanlarında sohbet ediyor. Zeynep’in durumu o sohbetlerle oluşan elektrikten ve benim duruşumdan kaynaklanan bir şey” dedi.Herkes kendi gönlünde nasıl bir tatmin sahası bulursa onu ilerletebilir, kütüphanede kitaplarla dolu araştıralabilir

08/2009

birazda magazin Zeyneb-tokus-carsafa-girdi_b
      TRT için hazırlanan “Ayrılık” dizisinin çekimleri, İran'da sürüyor. Bu proje nedeniyle orada bulunan Zeynep Tokuş, geçtiğimiz gün Tebriz çarşılarında çarşaf giymiş alışveriş yaparken görüntülendi

Kainat Güzelliğine İki Türk Rakip
      Kainatın En Güzel Kızı Ünvanı için Yarışan 84 Güzel Arasında İki Türk Güzeli de Var.

birazda magazin Kainat-guzelligine-iki-turk-rakip_8008_o

Best Model of Turkey 2007 birincisi ve Miss Turkey 2009 ikincisi Senem Kuyucuoğlu’nun Türkiye adına katıldığı yarışmada, Belçika’yı ise Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in sevgilisi Türk asıllı 19 yaşındaki Zeynep Sever temsil ediyor.

Karayipler’de gerçekleştirilecek olan Miss Universe 2009 yarışmasında şu sıralar kampta bulunan iki Türk güzeli, hem diğer güzellerle hem de birbirleriyle yarışıyor. Belçika güzeli Zeynep Sever, iki yıl önce Miss Turkey yarışmasına katılmış ama dereceye girememişti. Senem Kuyucuoğlu ise, 1.85’lik boyu ve fiziğiyle yarışmanın favorileri arasında gösteriliyor. 11.08.2009

Türk Sineması Rekora Koşuyor
      Türk Sineması 1 Eylül'de Başlayacak Yeni Sezonda Çok İddialı. 50'ye Yakın Yapım Gösterim için Sıra Bekliyor...[/b]

birazda magazin Turk-sinemasi-rekora-kosuyor_4984_o

Ekonomik krize rağmen bu sezon 50’ye yakın yerli film seyirciyle buluşacak. 1 Eylül’de başlayacak yeni sinema sezonunda çok sayıda Türk filmi gösterime girmek için sıra bekliyor.
      Bu filmlerin büyük kısmının çekimleri tamamlandı, bir kısmının çekimleri de devam ediyor. Önümüzdeki sezonun iddialı filmleri arasında Cem Yılmaz’ın Kemerburgaz’da çekimlerini sürdürdüğü “Yahşi Batı”, Şahan Gökbakar’ın senaryosunu tamamlamaya hazırlandığı ve ekim ayında çekimlerine başlayıp şubat ayına yetiştireceği “Recep İvedik 3”, Ata Demirer’in Çanakkale’de çektiği “Eyvah Eyvah”, Uğur Yücel’in “Ejder Kapanı” projesi yer alıyor.

Vaviyen’in tarihi belli değil
      Şimdiden vizyon tarihleri belli olan filmlerin yanı sıra henüz gösterim tarihi kesinleşmeyen diğer filmler arasında ise Engin Günaydın’ın “Vaviyen”, İlksen Başarır’ın “Kutu”, Yeşim Sezgin’in “Süpür”, Ahmet Boyacıoğlu’nun “Siyah - Beyaz”, Cengiz Asiltürk’ün “Ölü Yaprak Vuruşu”, Sermiyan Midyat’ın “Aylavyu”, Boğaçhan Dündar’ın “Gelecekten Bir Gün”, Barış Bıçakçı’nın
      “Bizim Büyük Çaresizliğimiz”, Ülkü Erakalın’ın “Çığlık Çığlığa Sevda” gibi yapımları bulunuyor. 11.08.2009

hadise TRT'nin Kara Listesinde

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in Ekibine, "Hadise, TRT'deki Programlara Sadece Konuk Olarak Katılabilir Ama Burada Çok Uzun Süre İş Yapamaz." Talimatı Verdiği Ortaya Çıktı.

birazda magazin Trt-nin-kara-listesinde_4456_o

Sayısal Gece isimli programın sunuculuğu için ünlü isim arayışında olan TRT yönetimi geçen hafta Serdar Ortaç ile masaya oturmuştu. Ortaç ile anlaşmada pürüzler yaşanınca da ibre başka ünlülere çevrilmişti. Program için TRT kulislerinde Ebru Gündeş, Funda Arar, Muazzez Ersoy, Hadise gibi isimlerin geçtiği söyleniyordu.

Hatta en güçlü adayın Hadise olduğu iddialar arasındaydı. Ancak TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in, Hadise’ye çok sıcak bakmadığı hatta onunla ilgili olarak ekibine şu talimatı verdiği ortaya çıktı: “Hadise, Eurovision dönemi sözleşme şartlarına uymadı, bizi dinlemedi. Bu yüzden TRT’deki programlara sadece konuk olarak katılabilir ama burada çok uzun süre iş yapamaz.” Şahin daha önce de TRT’deki Yılbaşı programında orkestrasına para isteyen Sibel Can için “Ben bu koltukta oturduğum sürece Sibel TRT’de iş yapamaz” diyerek tepkisini dile getirmişti. Şahin’in Hadise ile ilgili bu talimatının ardından TRT “Sayısal Gece”nin sunuculuğu için ibreyi Muazzez Ersoy’a çevirdi 10.08.2009

Alex'i Yıkan Ölüm

"Elveda Rumeli" Dizisinin Alex'i Ertan Saban 25 Yaşındaki Eşi İnci Saban'ın Ölümüyle Yıkıldı

birazda magazin Alex-i-yikan-olum_6000_o

2 yıldır lösemi tedavisi gören eşini bir an olsun yalnız bırakmayan Saban, “Canımı kaybettim” diyerek çok üzüntülü olduğunu dile getirdi. 2 yıldır Brüksel’de lösemi tedavisi gören eşini 2 gün önce toprağa veren Makedonya asıllı Saban’ı yakın dostları teskin etmeye çalışıyor. Elveda Rumeli dizisinin yapımcısı Tarkan Karlıdağ ile senaristi Alican Yarar ölüm haberini alır almaz Belçika’ya gitti.

09.08.2009

Kendini İşe Verdi

Sunucu ve Oyuncu Seray Sever, Tüm Vaktini 6 Ay Önce Kurduğu Yapım Şirketi için Harcıyor.

birazda magazin Kendini-ise-verdi_3288_o
      Sunuculuk ve oyunculuğu bırakmadığını, ancak işlerinin yoğunluğundan ötürü ekrandan biraz uzak kaldığını söyleyen Sever, “Türkmax için başrollerinde Demet Akbağ, Ragıp Savaş, Güven Kıraç ve Ruhsar Gültekin’in oynadığı ‘Sen Harikasın’ isimli diziyi yapıyoruz. Yeni sezonda 35 dakikalık 74 bölüm daha çekeceğiz. Anlaşmalarımızı yaptık” diye konuştu. Kendisini tamamen işine verdiğini söyleyen Seray Sever, özel hayatında kimsenin olmadığını da vurguladı. 07.08.2009
      reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek
      Burç Sembolü : Terazi / 24 Eylül - 23 Ekim
      Mesleği : Otomativ
      Medeni Durumu : Evli
      Çocuk Sayısı : 1
      Eğitim Durumu : Lise
      Yaşadığı Şehir / Ülke : Bursa
      Resim Resim : ---
      Yasaklanma Sebebi Yasaklanma Sebebi : ---
      Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler :
      İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.
      Site Puanı Site Puanı : 583
      Rep Puanı Rep Puanı : 81

birazda magazin Empty Geri: birazda magazin

Mesaj tarafından reco_54 Çarş. 12 Ağus. 2009, 10:11 am

Jandarmaya Sığındı

Bodrum'da Tatil Yapan Manken Aysu Baceoğlu Eski Sevgilisi Murat Varol'un Kendisine Saldırmak İstediği İddiasıyla Jandarmaya Sığındı.

birazda magazin Jandarmaya-sigindi_6867_o

Murat Varol'un silahlı adamlarıyla kaldığı otele geleceğini duyan Baceoğlu, Göltürkbükü Jandarma Karakolu'na sığındı. Bir saate yakın burada kalan Baceoğlu, "Can güvenliğimi tehdit ediyor" diyerek Varol'dan şikayetçi oldu.

Baceoğlu, iki yıl birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Murat Varol'dan geçen
      yıl şiddete maruz kaldığı gerekçesiyle ayrılmıştı. Terk edilmeyi
      hazmedemeyen Varol ise Baceoğlu'nun Etiler'de oturduğu evi basarak olay
      çıkarmıştı.

Baceoğlu da, Sarıyer Adliyesi'nde "Beni tehdit ediyor, aileme de küfür ediyor" diyerek suç duyurusunda bulunmuştu. Uzun zamandır korumayla gezen ünlü manken, aldığı tehditler nedeniyle evini de değiştirmişti. Konuyla ilgili ilk kez 'Mega Magazin'e konuşan Aysu Baceoğlu, Murat Varol'dan ölüm tehdidi aldığını söyledi. Murat Varol yüzünden hiç arkadaşı kalmadığını söyleyen Baceoğlu, "Ailem ve beni telefonla tehdit ediyor. Bana, 'Seni öldürüceğim. Vururum, hapse girip yatar, çıkarım' diyor. Mağdurum." diye konuştu. Daha sonra kaçar gibi Bodrum'dan ayrılmak zorunda kaldığı için üzgün olan Aysu Baceoğlu, "Adalete güveniyorum" dedi. 10.08.2009

17'lik gelin 5 yıl dayandı

birazda magazin Ingiltere-17-lik-gelini-konusuyor_72546_b

71 yaşındaki Halis Toprak'ın 17 yaşındaki kızla evlenmesi Türkiye'de tartışmalara yol açarken, İngiltere de bir 17'lik gelini konuşuyor. İşte İngiltere'de 2004'te gerçekleşen evlilik ve bu evlilikte bugün gelinen nokta. Brian Williams'ın 64 yaşındayken, henüz 17 yaşındaki bir kızla evlenmesi, 2004 yılında İngiltere'de günün konusu olmuştu.

birazda magazin Ingiltere-17-lik-gelini-konusuyor_96978_b

İngiltere'deki yasalara göre henüz 18 yaşını doldurmadığı için, kızın ailesinin onayını almaya çalıştılar ancak aile bu evliliye onay vermeye yanaşmadı. Durum bu olunca Brian Williams, aşık olduğu 17 yaşındaki komşu kızı Stacey Furneaux ile birlikte evliliğin mümkün olduğu İskoçya'ya gitti ve imzaları bastılar.

birazda magazin Ingiltere-17-lik-gelini-konusuyor_88427_b

Uzun süre medyada gündemde kalan evlilik, şimdi yine gündem oldu. Çünkü İngilizlerin 17'lik gelini, bu evliliğe ancak 5 yıl dayandı. Şimdi 22 yaşında olan Stacey Furneaux'yu, evini ihmal etmek, eve geç gelmekle suçlayan Brian Williams 69 yaşında boşanmaya karar verdi. Stacey'in annesi Joanne Furneaux (37), 'Böyle olacağı başından belliydi. Bu kadar sürmesine şaşırdım' dedi ve bu evliliği asla onaylamadığını hatırlattı.

Stacey'den önce başından iki evlilik geçen Brian Williams, 'Stacey'yi, o günlerde 18 yaşında olan kızım Tracey'nin arkadaşı olarak bize ziyarete gelmeye başladığında tanıdım. O günlerde beni sever ve sayardı. Sonra aşık olduk ve evlilik teklifimi hiç terreddütsüz kabul etti. Ama şimdi 22 yaşında ve 17'sinde olduğundan çok farklı biri oldu çıktı. Artık hiçbir sözümü dinlemiyor. Onu kendi yaşamıyla başbaşa bırakmaya karar verdim. Boşanma kararını o da hemen kabul etti' dedi.

Similar topics

-

Forum Saati Paz 19 Mayıs 2024, 1:02 am