HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

Doyumsuz FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

Join the forum, it's quick and easy

HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

Doyumsuz FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

HERKONU FORUM SİTESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERKONU

Doyumsuz

Lale
    Lale
    Yetişkin
    Yetişkin

Kadın
    Burç Sembolü : Kova / 21 Ocak - 19 Şubat
    Medeni Durumu : Evli
    Çocuk Sayısı : 1
    Yaşadığı Şehir / Ülke : istanbul
    Resim Resim : Doyumsuz Apap17
    Yasaklanma Sebebi Yasaklanma Sebebi : ---
    Site Puanı Site Puanı : 13
    Rep Puanı Rep Puanı : 7

Doyumsuz Empty Doyumsuz

Mesaj tarafından Lale Cuma 08 Şub. 2008, 3:31 pm

Doyumsuz

Dünyaca ünlü,zengin,yakisikli bir isadami, Istanbul'un taninan bir restoraninda 10 kisilik rezervasyon yaptirip masada kus sütünün bile eksik olmamasini ister. Restoran aksam gelecek konugu için tam tesekküllü bir masa hazirlar.

Beklenen konuk gelir fakat sadece kendisi ve omuzunda bir kus ile. Adam yavas yavas tabagindaki eti yer ve sarabindan bir yudum çektikten sonra parmagini siklatir, omzundaki kus 5 dakika içersinde masada ne var ne yok yer bitirir ve tekrar adamin omuzuna konar.

Restorandakilerin saskin bakislari arasinda adam garsonu çagirir ve masayi tekrar ayni sekilde donatmasini ister. Masa tekrar donatilir ve adam yavas yavas etini yer sarabindan bir yudum alir ve parmagini siklatir. Kus uçarak 5 dakika içinde tekrar masada ne var ne yok süpürür ve adamin omuzuna geri döner.

Restorandakiler iyice sasirmisken adam garsonu tekrar çagirarak masayi
    ayni sekilde tekrar donatmasini ister.Artik dayanamayan garson sorar:

- Beyefendi afedersiniz ama bu nasil oluyor bir açiklama yaparmisiniz?

Adam gayet sakin yanitlar;

- Günün birinde ihtiyar bir adama yardim ettim, meger adam cinmis ve benden üç dilek istememi söyledi. O zamanlar fakir oldugum için ilk dilegim çok para sahibi olmakti, o günden beri kürekle para harcarim bitmez.

Ikinci dilegim çevremde çok kadin olsundu, hiç eksik olmadilar.

Son dilegim ise "biraz büyükçe ve doyumsuz bir kuşum" olsundu, yanlis anladi Pezevenk!

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs 2024, 5:18 am