HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

AH ŞU KADINLAR! FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

Join the forum, it's quick and easy

HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

AH ŞU KADINLAR! FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

HERKONU FORUM SİTESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERKONU

Similar topics

3 posters

AH ŞU KADINLAR!

reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek
      Burç Sembolü : Terazi / 24 Eylül - 23 Ekim
      Mesleği : Otomativ
      Medeni Durumu : Evli
      Çocuk Sayısı : 1
      Eğitim Durumu : Lise
      Yaşadığı Şehir / Ülke : Bursa
      Resim Resim : ---
      Yasaklanma Sebebi Yasaklanma Sebebi : ---
      Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler :
      İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.
      Site Puanı Site Puanı : 583
      Rep Puanı Rep Puanı : 81

AH ŞU KADINLAR! Empty AH ŞU KADINLAR!

Mesaj tarafından reco_54 C.tesi 28 Haz. 2008, 7:39 am

AK KADIN

Evi siler süpürür durur. Camlar, kapılar, duvarlar pırıl pırıldır. Bal dök yala, ama işte o kadar. Başka bir şey arama... Kapıda "Kirli ayaklarınla girme. Daha yeni temizledim, sakın kirleteyim deme. Usandım şu evin kirinden pasından" diye bağırır. Kocası azıcık itiraz edecek olsa, "Başkaları gibi eve temizlikçi kadın almıyorum, gene de yaranamıyorum" diye sızlanır....

LAK LAK KADIN

Uyanır uyanmaz hemen başlar mesaiye. Yan komşuya günaydın demeye gider, oradan alt kata damlar. Akşama dek yüz kapının ipini çeker. Ayaklı gazetedir. Çene çalmayı çok sever. Lak lak etmekten yemek yapmayı unutur. Kocasını, "Bu akşam da peynir, ekmek, zeytin falan yiyiverelim. Üstüne de mis gibi çayları içtik mi ohhhh!" diye avutur. Adam, "Her akşam böyle diyorsun. Midem sulu yemeğe hasret kaldı be!" diye diklenmeye kalkarsa, " Bunu da bulamayanlar var, şükret haline" der, yani zeytin yağı gibi üste çıkar ve onu susturur.
      BAK KADIN

Evdeki kiri, tozu görmez ama sokaktan kimler gelip geciyor, komşulara kimler girip çıkıyor, hepsini görür. Bir gürültü duysa bakmak için hemen koşar. Televizyon ekranına, vitrinlere bakmaya bayılır. Bir eve gittiğgi zaman kadının giydiği giysilerden, evdeki eşyalara kadar her şeye bakar, yorum yapar. Tabi ikide bir de aynaya bakar kendini inceler...
      ATAK KADIN

Erkeklerin kadınları ezdiği inancındadır. İkide bir de onlara çatar, "Bizi köle gibi kullanıyorsunuz" diye suçlar, oysa kendisi kocasının parasını yer, vaktini kadın derneklerinde, toplantılarda, panellerde geçirir, evine hiç bakmaz. Kocası biraz söylenecek olsa, "Zaten siz erkekler hep böylesiniz. Bizleri eve zincirlerle bağlamak istersiniz" der, ondan bir hediye almadan barışmaz...
      VAH KADIN

Hem dışarıda hem evde çalışır. İşten gelir gelmez dış kıyafetini çıkarmaya vakit bulamadan mutfağa girer, yemeğe, bulaşığa el atar. Salatayı yapar, sofrayı kurar, kocasının önüne koyar, akşam da onun gönlünü yapmaya çalışır Cumartesi pazarın keyfini çıkaramaz. Tatil yapamaz. Evi temizler, çamaşır yıkar, her tarafi siler süpürür, çocuğa bakar ama gene de kimseye yaranamaz. Kocası kendisini soğuklukla suçlar, hısım akraba, hiç bizi arayıp sormuyorsun der. Konu komşu burnu büyük, kimseyi beğenmiyor diye dedikodu eder. Tam bir oh çekip oturduğu sırada kocası bir bardak su ister. "Kalk kendin al" dese suç olur....
      HAK KADIN

Evini Cennetten bir köşe olarak düşünür ve öyle olması için emek verir.. Eşinin dünyada geçici olan dış güzelliğine değil, ebedi olan manevi güzelliğine ve iç alemine muhabbetini sarfeder. Kendi bakımına, eşine, çocuklarına ve evine karşı titizdir. Kuddüs isminin tecellisini yansıtır.. Bulunduğu ortamı ısıtan bir yapısı vardır. Pozitiftir ve mütevazidir... Herkese karşı güler yüzlü, hoş kelam sahibidir. Eşinin yükünün hafiflemesi için, evde huzur ve sevgi dolu bir ortam oluşturur. Ailede karşılıklı hürmet ve muhabbet söz konusudur....
      Dürüst Kadın
      İletişim kurmayı bilen bu kadınlar taktiklerle uğraşmadıkları için erkekler onların aklında ne geçtiğini okumak zorunda kalmazlar.
      Egolu Kadın
      Kendini doğrularıyla yanlışlarıyla olduğu gibi kabul eden karşıdaki erkeğide değiştirmek istemeyen kadındır.

Karakterli kadın
      Güzelliği ikinci planda tutan kişiliği ve zakasıyla göz önünde olmayı seven kadınlardır

Mütevazi Kadın
      Maddiyatla ilgilenmeyen pahalı hediyeler istemeyen birlikte zaman geçirmeye önem veren kadınlardır.
      pamukşeker20
      pamukşeker20
      Yasaklı
      Yasaklı

Kadın
      Burç Sembolü : Balık / 20 Şubat -  20 Mart
      Mesleği : oğlum
      Medeni Durumu : Bekar
      Eğitim Durumu : üniversite
      Yaşadığı Şehir / Ülke : Denizli
      Resim Resim : AH ŞU KADINLAR! Girlmmel3ks
      Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler : KEŞKE BUGÜN BİLDİĞİMİ DÜN BİLSEYDİM!!!
      Site Puanı Site Puanı : 49
      Rep Puanı Rep Puanı : 30

AH ŞU KADINLAR! Empty Geri: AH ŞU KADINLAR!

Mesaj tarafından pamukşeker20 C.tesi 28 Haz. 2008, 11:40 am

sadece LAK LAK KADIN olmadım hatta sevmem o kadınları ama diğerlerinin hepsi var bende :katilakatilagü kendime yeni bir katogoride isim bulmalıyım. uhm robot kadın,hepsivar kadın gibi...düşünmem lazım sakiz nakis
      reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek
      Burç Sembolü : Terazi / 24 Eylül - 23 Ekim
      Mesleği : Otomativ
      Eğitim Durumu : Lise
      Yaşadığı Şehir / Ülke : Bursa
      Resim Resim : ---
      Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler :
      İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.
      Site Puanı Site Puanı : 583
      Rep Puanı Rep Puanı : 81

Mesaj tarafından reco_54 Perş. 11 Eyl. 2008, 6:47 pm

AH ŞU KADINLAR! 540254_0
      aleynabir
      aleynabir
      Çocuk
      Çocuk

Kadın
      Burç Sembolü : Oğlak / 22 Aralık - 20 Ocak
      Mesleği : ev hanımı
      Eğitim Durumu : lise mezunu
      Yaşadığı Şehir / Ülke : izmir
      Resim Resim : Resim yok
      Site Puanı Site Puanı : 2
      Rep Puanı Rep Puanı : 2

Mesaj tarafından aleynabir Paz 28 Eyl. 2008, 8:57 pm

koptum gülmekten.valla çok iyi bir iş çıkmış.özellikle ilk sıradakine çok güldüm.aynı ben glsme)))))))))))))))))))))))))

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi 18 Mayıs 2024, 11:44 pm