HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

otistik kızın dramı FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

Join the forum, it's quick and easy

HERKONU FORUM SİTESİ

Herkonu Forum Sitesi'ne Hosgeldiniz.

otistik kızın dramı FLAPPINGBUTT

Ailemize katilmak ister misiniz ? glsme

HERKONU FORUM SİTESİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERKONU

Similar topics

3 posters

otistik kızın dramı

reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek
      Burç Sembolü : Terazi / 24 Eylül - 23 Ekim
      Mesleği : Otomativ
      Medeni Durumu : Evli
      Çocuk Sayısı : 1
      Eğitim Durumu : Lise
      Yaşadığı Şehir / Ülke : Bursa
      Resim Resim : ---
      Yasaklanma Sebebi Yasaklanma Sebebi : ---
      Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler :
      İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur.
      Site Puanı Site Puanı : 583
      Rep Puanı Rep Puanı : 81

otistik kızın dramı Empty otistik kızın dramı

Mesaj tarafından reco_54 Perş. 04 Ara. 2008, 8:12 pm

Takımlarının Bursaspor ile yapacağı karşılaşmayı izlemek için dün antalya'dan 7 otobüs ve 1 minibüsten oluşan konvoyla Bursa'ya gelen antalyasporlu taraftarlar, maçtan önce İnegöl-Bursa kara yolundaki dinlenme tesisinde mola vermişti. Mola sırasında bir grup antalyaspor taraftarı, otomobilleriyle yoldan geçerken kendilerine laf attıkları öne sürülen kişilere taş atmaya başlamıştı.

Taşlardan biri Şerif Ali Kermen (39) yönetimindeki 16 J 8723 plakalı otomobilin sağ arka kapısının camının kırılmasına neden olMuş, kırılan cam parçaları da sürücü Kermen'in arka koltukta oturan 9 yaşındaki otistik kızı Ebru Kermen'in gözüne batmıştı.

İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılan çocuk, ilk müdahalenin ardından ameliyata alınmıştı. Yetkililer, Ebru'nun gözünün görme yetisini büyük ölçüde kaybettiğini, kesin durumun bandajlar açıldıktan sonra belli olacağını bildirmişti.

Olayla ilgili Şeref Ç'nin de aralarında bulunduğu antalyasporlu 3 taraftar gözaltına alınmış, 2 taraftar ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılmıştı.

Tarih: 11:33:06 01.12.2008

otistik kızın dramı Ea55d54d54_b

İnegöl - İnegöl-Bursa kara yolunda bir dinlenme tesisinde attığı taşın otomobilin camını kırıp araçtaki otistik kız çocuğunun görme yetkisini büyük ölçüde kaybetmesine neden olduğu iddia edilen antalyasporlu taraftar Şeref Ç. (22), sorgusunun ardından önce adli muayenesi yapılmak üzere İnegöl Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Şeref Ç, hastane girişinde, ''Bu olayda kasıt yoktu. Böyle bir olayın olmasını istemezdim. Aileden özür dileriz'' dedi. Zanlı, yapılan muayenesinin ardından adliyeye sevk edildi.
      reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek

otistik kızın dramı Empty Geri: otistik kızın dramı

Mesaj tarafından reco_54 Perş. 04 Ara. 2008, 8:18 pm

Siz insan mısınız?

Onların üzerindeki formaların önemi yok... Aslında onlar için de üzerlerindeki formanın önemi yok... Onların tek derdi içlerinde şiddet duygusunu dışa vurmak, içlerindeki aşağılık komleksini bastırmak... İnsanlıktan nasibi ne kadar aldığı tartışmaya açık bu tipler bu kez de "Antalyasporlu" kimliğiyle ortaya çıktılar ve 9 yaşındaki otistik bir kız çocuğunun bir gözünün büyük ölçüde körleşmesine neden oldular !..

otistik kızın dramı News_manset_resim_fh_EbruKermen001
      reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek

Mesaj tarafından reco_54 Perş. 04 Ara. 2008, 8:22 pm

otistik kızın dramı Teksassss

Taraftardan anlamlı ziyaret

Atılan taş sonucu sol gözü yüzde 90 oranında kör olan 9 yaşındaki otistik Ebru Kenman'ı taraftarlarımız ziyaret etti.

Tarih:02 Aralık 2008 Salı

Antalyasporlu taraftarların mola verdiği istasyonda attıkları taş sonucu sol gözü yüzde 90 oranında kör olan 9 yaşındaki otistik Ebru Kerman'ı Bursasporlu taraftarlar, ziyaret ederek, kendisine çeşitli hediyeler verdi.

Bursaspor'un Teksas Grubu'ndan yaklaşık 40 taraftar, İnegöl Devlet Hastanesi'nde tedavi gören Ebru Kermen'i ziyaret etti. Ebru'ya ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Yeşil-beyazlı taraftarlar, çeşitli hediyeler verdiler.

Taraftarlar adına açıklama yapan Recep Kurtuluş, böyle bir olayın meydana gelmesinden büyük üzüntü duyduklarını ve Kermen ailesinin acılarını paylaştıklarını belirterek, "Keşke Antalyaspor'a 20-0 yenilseydik de, böyle bir olay meydana gelmemiş olsaydı. Bunu yapanlar insan olamaz, böyle bir hareket insanlığa sığmaz. Kardeşimiz inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Her konuda maddi manevi bu acılı ailenin yanındayız" dedi.

Bursasporlu taraftarlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden anne Fatma Kermen ise, "Bizim canımız yandı, inşallah bundan sonar başkalarının canı yanmaz" diyerek acılarını dile getirdi.

YARDIM KAMPANYASI
      Küçük Ebru için yardımlarınızı aşağıdaki babasına ait olan hesaba gönderebilirsiniz.

Şerif Ali Kermen - İş Bankası - Şube No: 2200 - Hesap No: 2067906

Türkiye Finans Katilim Bankasi
      Nilüfer Subesi
      Hesap No: 780065-1
      reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek

Mesaj tarafından reco_54 Perş. 04 Ara. 2008, 8:25 pm

Minik Ebru görecek..
      otistik kızın dramı Resim_1228328760

Antalyaspor Kulübü’nün sahip çıktığı 9 yaşındaki Ebru Kermen’e Şifo Mehmet imzalı forma hediye edildi. 04-12-2008 20:26:00

SEVİNDİRİCİ GELİŞME

Bursaspor maçına gelen Antalyasporlu taraftarlardan birinin İnegöl yakınlarında Bursa plakalı araçlara attığı taşın otomobilin camını kırması sonucu gözünden yaralanan 9 yaşındaki Ebru Kermen’den sevindirici haber geldi. Olayın ardından harekete geçen Antalyaspor Kulübü, minik Ebru`nun tüm tedavi masraflarını üstlenirken, tedavi gördüğü İnegöl Devlet Hastanesi’nden Yıldırım Göz Nuru Vakfı Hastanesi`ne getirilen Ebru’nun görmesine engel olacak bir durumun olmadığı açıklandı.

16 NUMARALI FORMA

Hastane Başhekimi Osman Seyrek ile birlikte minik Ebru’yu ziyaret eden Antalyasporum.com internet haber portalının sahibi Mehmet Çelik, Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek tarafından imzalanan ve üzerine “Geçmiş olsun” dilekleri ile adı yazılan 16 numaralı formanın yanı sıra çeşitli hediyeler verildi. Kendi siteleri aracılığıyla başlattıkları yardım kampanyasının da büyük ilgi gördüğünü belirten Çelik, “Tek tesellimiz minik kızımızın yeniden görecek olması” dedi.

ERDAL AKÇAY

Bu Haber 369 kez Okunmuş
      Herkonu Forum Sitesi
      Herkonu Forum Sitesi
      Admin
      Admin

Kadın
      Burç Sembolü : Burcunuzun Sembolü Lütfen
      Sevdiğim Sözler Sevdiğim Sözler : Söylemediğin sözün hakimi,
      söylediğin sözün mahkumusun.

Alim konuşuyorsa ; Bilirim susmasını ,
      Zalim konuşuyorsa ; Bilirim susmamasını !
      Cahil konuşuyorsa ; Bilirim susturmasını ,
      Bilmediğim konuda ; Bilirim konuşmamasını..

Körden DeğiL!! Nankörden,
      YüzSüzden DeğiL!! 2 YüzLüden,
      Tipi Bozuk OLandan DeğiL!! Sütü Bozuk OLandan Kork...

Ne kimseyi bir Hırs UğRuna Satarım..
      Ne de Kimseye yaLakaLık Yaparım..
      Ben Sadece,
      Bendeki doğruLarı Yaşarım..!.
      Site Puanı Site Puanı : 1337
      Rep Puanı Rep Puanı : 32

Mesaj tarafından Herkonu Forum Sitesi Perş. 04 Ara. 2008, 9:40 pm

Bu magandalara cok sinir oluyorum. Her eglencenin bir dozu vardir. Ne öyle silah atmalar, yumruklar savurmalar, taslar atmalar...Hep bu mangandalar yüzünden simdiye kadar kac canlar yandi, zayi oldu...Bu magandalara sesleniyorum: Futbolcular falanca yerlede lüks hayatlar yasarken, sizler (magandalar), onlarin (futbolcularin) umrunda mi?

Ellerinize ne geciyor, kiminin cani yitip gitmekte kimide hapisane köselerince cürümekte..Deger mi, bir futbol maci icin canlarin yanmasina....Degmez! Hayatta savasilmasi gereken o kadar cok sey varken, incir cekirdegini doldurmayacak seyler yüzünden insanlarin birbirleriyle tartismasi ve sonucunda da canlara malolmasi hic hos karsilanacak bir durum degil.
      mimmi
      mimmi
      Yetişkin
      Yetişkin

Kadın
      Çocuk Sayısı : 5+
      Eğitim Durumu : yuksek lisans
      Yaşadığı Şehir / Ülke : stockholm
      Resim Resim : otistik kızın dramı 1132735gc04wawhhy
      Site Puanı Site Puanı : 5
      Rep Puanı Rep Puanı : 7

Mesaj tarafından mimmi Cuma 05 Ara. 2008, 12:25 am

uzgunum, kiniyorum,bu insanlik degildir futbol severlik hic degildir duam yavrum, ebru kermere sifa versin
      reco_54
      reco_54
      Ödüllü Üye
      Ödüllü Üye

Erkek

Mesaj tarafından reco_54 C.tesi 06 Ara. 2008, 9:22 pm

bu konu ile ilgili yazılan cizilen yazılar ayne şu durumda...

KÜÇÜK EBRU'ya ANTALYASPOR SAHİP ÇIKTI ...

Kendini bilmez bir kişinin attığı taş sonucunda sol gözünün kör olma ihtimali olan 9 yaşındaki Ebru Kermen'in sağlık durumu için Antalyaspor Kulübü adına Genel Müdür Şaban Kurt devreye girdi.

Bursalı olan Kurt'un, Ebru'nun babası ile konuştuğu ve küçük kızın tedavisinin Dünya Göz Hastanesi'nde devam edeceği kaydedildi.

Antalyasporum.com'a açıklamada bulunan Kurt, "Yaşanan bu olaydan dolayı çok üzgünüz. Küçük kızımızın tedavisi yarından itibaren Dünya Göz Hastanesi'nde devam edecek. Ebru'nun babası da tesadüf eseri Bursa'dan benim komşum çıktı. Aileyle yakından ilgilenmeye devam edeceğiz." dedi.

Ebru'nun yarın Dünya Göz Hastanesi'nde anestezi yapılarak tomografisinin çekileceği, tedavisinin hızlandırılacağı öğrenildi.

Diğer yandan Bursaspor'un Teksas grubunun da bugün Ebru'yu ziyaret ettiği kaydedildi.
      ---------------------------------------------
      KÜÇÜK EBRU'ya DESTEK ...

Sitemizin Avukatı Murat Şimşek aracılığı ile Ebru için ortak hesap yapma başvurusunu bugün Valiliğe yaparak gerekli izni yazılı aldık ancak bürokratik işlemler ve bayram tatili nedeniyle ortak hesabın 20-25 gün sonra açılabileceği bildirilmesinden dolayı ortak hesap açma fikrinden vazgeçtik.

Kulüp müdürümüz Şaban Kurt'un yardımlarıyla Ebru'nun babası Şerif Ali Kermen'in banka hesap numaralarına ulaştık.

Yaşanan bu acı olay sonrasında Ebru'nun ailesine destekte bulunmak isteyen taraftarlarımız aşağıdaki banka hesap numarasına maddi olarak yapabilirler..

Şerif Ali Kermen - İş Bankası - Bursa Şubesi No: 2200 -
      Hesap No: 2067906

-----------------------------------------------

Haber hakkında yazılan yorumlar ...

volkan / yagmuradam0707 - 02.12.2008 16:11:16 - herkes katilsin
      Belediye baskanimizdan rica edelim baba isinden yeni çikarilmis zannedersem.Kütahya belediyesine yada baska bir kurumda ise girmesinde yardimda bululunulsun lutfen.Kizimiz zaten hasta ,herkes yadim etsin elinden geldigince.Hesep numarasi icin siteye tesekkurler
      Yorum yaz

--------------------------------------------------------------------------------

alwaysyoung - 02.12.2008 16:25:11 - tamam..yardima baslayalim
      tesekkürler bu girisim için..
      herkes karinca kararinca ne gerekiyorsa bu hesaba gönderelim.

Yorum yaz

--------------------------------------------------------------------------------

alwaysyoung - 02.12.2008 16:48:17 - menderes türel
      volkan kardesimize katiliyorum. Menderes Baskan bu ise önayak olabilir. Seref Beye bir is bulunsun...Menderes Baskan bunu yaparsaniz Allah sizden 100 bin kere razi olsun diyecegiz. Siz bu isi yapabilecek kapasiteye sahipsiniz.
      Yorum yaz

ercan girenizli - 02.12.2008 16:49:45 - ANTALYA UYUMA
      BEN 100 YTL YATIRDIM ARKADASLAR O FERYAD VE BABANIN BEDDUASI HALA KULAKLARIMDA CINLIYO AMA ALLAH BILIYOR BUNU YAPAN KISIYI CEZASINI O VERICEKTIR ZATEN BURSA SPORLU ARKADASLAR OLAYI BILMEDEN GAZA GELMEYIN LUTFEN DAHA FAZLA ACI CEKMESIN KIMSE O SEREFSIZ SEREF CEZASINI CEKICEK ZATEN ALLAHIM NE OLUR GORSUN EBRU KARDESIMIZ SEN BUYUKSUN YARDIM ET YAVRUCA HERKEZ GUCU KADAR YARDIM ETSIN ARKADASLAR LUTFEN

Forum Saati Salı 07 Mayıs 2024, 7:22 am